Kursy walut NBP: USD 3,98 | EUR 4,32 | CHF 4,53 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne

 

 

Zapraszamy na naszą stronę na portalu Facebook! 

Dużo ciekawych informacji i przydatnych linków.

              

 

O NAS

 Co możemy Państwu zaproponować....

O Firmie                                          

Kompleksowość usługi: Forma-T Nieruchomości  świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Z naszą pomocą sprawnie kupisz, sprzedasz lub wynajmiesz nieruchomość.
Dla Państwa wygody rozszerzyliśmy wachlarz naszych usług o współpracę z rzeczoznawcami, bankami, doradcami finansowymi, jak też z architektami, uprawnionymi inżynierami budownictwa i projektantami wnętrz.  


Profesjonalizm : Forma-T Nieruchomości  to profesjonalna, kompleksowa usługa pośrednictwa i doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji kupna , sprzedaży i wynajmu, jak i też po jej dokonaniu na szeroko rozumianym Rynku Nieruchomości.


Satysfakcja Klientów : W Forma-T Nieruchomości  nade wszystko liczy się czas i zadowolenie Klienta, dlatego zajmujemy się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert i rozwiązań  dla Państwa.


Oferujemy szeroki wybór ofert na rynku wtórnym, pierwotnym, jak i komercyjnym.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

  W tym miejscu dowiesz się, na ile sprawdzają się w praktyce nasze hasła, na ile jesteśmy Ci potrzebni i na czym tak dokładnie polega praca Agencji Nieruchomości. Znajdziesz odpowiedź na najważniejsze pytania dotyczące pośrednictwa nieruchomości. Korzystając z naszych usług, musisz przecież wcześniej wiedzieć, co tak naprawdę mamy Ci do zaoferowania. Tutaj chcemy pokazać jacy jesteśmy, chcemy żebyś nas choć trochę poznał - przecież ważne jest abyś nam zaufał na tyle, abyśmy dokładnie mogli poznać Twoje oczekiwania i wymagania, a w rezultacie wyszukali spośród wszystkich ofert tę najlepszą dla Ciebie.
Podstawą naszej pracy jest po prostu lubić ludzi, umieć ich słuchać, gromadząc dokładnie wszystkie ważne informacje poznając Twój gust oraz przyglądając się Tobie i Twoim oczekiwaniom.

Chcesz kupić nieruchomość:  Kiedy Ty zajęty swoimi ważnymi sprawami wykonujesz swoje obowiązki, bądź właśnie odpoczywasz i relaksujesz się po trudnym dniu, my z pasją i zaangażowaniem wyszukujemy oferty odpowiednie dla Ciebie. W tym czasie planujemy terminy spotkań, przygotowujemy całą dokumentację, dowiadujemy się wszystkiego na temat nieruchomości zmniejszając do minimum ryzyko nieuczciwego kontrahenta. Wszystkiemu bacznie się przyglądamy i sprawdzamy. Współpracując z doradcami kredytowymi z większości banków szukamy odpowiedniej oferty kredytowej dla Ciebie. Odpowiadamy na wszytkie nurtujące Cię pytania od strony podatkowej, czy też prawnej. Umawiamy Cię na tak ważną chwilę jak akt notarialny, przygotowujemy dokumentację i zawsze informujemy dokąd powinieneś się udać i co w danej chwili załatwić. Od początku, do samego końca jesteśmy przy Tobie i pamiętamy o wszystkich istotnych sprawach, ciągle czuwając, żeby wszystko toczyło się bez przykrych niespodzianek.

A może właśnie masz nieruchomość do sprzedania: Co jest dla Ciebie ważne?
Bezpieczeństwo,spokój..... Tak naprawdę jaki jest sens w ogłaszaniu się wszędzie, odbieraniu niezliczonych telefonów, przyjmowaniu nieznanych Tobie osób. Wysłuchiwanie uwag na temat wyglądu mieszkania, negocjowanie ceny. Kto z nas tak naprawdę lubi “sprawy papierkowe i urzędowe” i chce się tym wszystkim zajmować?
Może lepiej napić się dobrej kawy, obejrzeć ciekawy film, lub wyjechać na weekend nie martwiąc się o sprzedaż nieruchomości. Bo właśnie naszym zadaniem jest skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz umiejętne ogłaszanie nieruchomości w prasie, na portalach i na naszej stronie internetowej. Aby informacja o sprzedaży trafiła do jak największej ilości zainteresowanych rozwieszamy banery na Twojej działce, domu, balkonie i rozkleimy ulotki dotyczące właśnie Twojej nieruchomości w całym mieście. A może właśnie ktoś z naszej dużej bazy klientów, którą na bieżąco aktualizujemy i powiększamy, czeka na Twoją nieruchomość. Dlaczego masz nie dać im szansy?

Współpracując z większością biur mamy dostęp do ogromnej ilości ofert oraz klientów poszkujących. W krótkim czasie jesteśmy w stanie sprawdzić co jest aktualnie na rynku oferowane i w jakich cenach, oraz umówić Cię na różne oferty. Istotnym dla Ciebie jest, że nie masz do czynienia z wieloma anonimowymi agentami, których imion nie jesteś już w stanie zapamiętać i tak naprawdę nie wiesz, kto jest odpowiedzialny za Twoją ofertę. Nie podpisujesz wielu umów, na które potrzebujesz osobny segregator. Masz kontakt z jedną osobą, która poznaje Ciebie, Twoje wymagania jak i wyjaśnia wątpliwości. Nasze dyskretne towarzystwo będzie Ci towarzyszyło przy podejmowaniu ważnych decyzji, wszystkie potrzebne informacje będziesz miał od razu w zasięgu ręki. Twoim zadaniem jest korzystać ze swojego pozytywnego nastawienia, dobrego humoru i ukształtowanych oczekiwań aby trafić na swoje wymarzone miejsce.

Pieniądze? To jest drażliwy temat, obojętnie, czy sprzedając, czy kupując pojawiają się dylematy ze strony finansowej. Kogo wtedy chcesz się poradzić? My zapewniamy dyskrecję, poradę, dobre rozwiązania często trudnych sytuacji. Zawsze informujemy o wszytkich opłatach - nie spotkasz się z ukrytymi kosztami. Sami przechodziliśmy przez wszystkie etapy zakupu i sprzedaży własnych nieruchomości, dlatego wiemy, co może sprawić Ci problem, w którym miejscu mamy doradzić i w jaki sposób pomóc.

Warto nam zaufać, bo budujemy od podstaw Twoje dobre emocje przy wyborze własnego miejsca na ziemi...Zapraszamy...

Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, odpowiedzialnym zawodowo za wykonywane czynności jest pośrednik posiadający licencję zawodową nr 188899 nadaną  na podstawie art. 192 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o Gospadarce Nieruchomościami, przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.
Transakcje objęte są obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności  cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami obejmujące transakcje na terenie całego kraju i UE.

 

Portale, z którymi współpracujemy, to między innymi:

     Morizon.pl

logo serwisu nportal.plZobacz nasze oferty w serwisie!     

Mieszkania, domy, działki, pokoje, garaże - Domiporta.pl - ogłoszenia, nieruchomości
 
© 2024 Forma-T Nieruchomości. Wszystkie prawa zastrzeżone.